| LovelyPuppyEyes a întrebat:

:* Fundaa. Care este diferenta dintre Iphone3gs si Iphone4? In sensul ca, ce are Iphone4 in plus?

1 răspuns:
| hucom1 a răspuns:

- Memoria RAM este de 512 Mb, iar Iphone 3gs are doar 256 Mb (deci Iphone4 e de doua ori mai rapid)

- Rezolutia: 3, 5 inch, 640×960 pixel, iar Iphone 3gs 3, 5 inch, 480×320 pixeli

- Camera: 5 Megapixeli, înregistrează filme HD la 720p + cameră frontală pentru apeluri video prin Wi-Fi, iar Iphone 3gs 3, 15 Megapixeli, înregistrează filme VGA la 30 fps

- Insa Iphone 4 e de trei ori mai scump ( in jur de 10.200 RON)