| b3nYy a întrebat:

fundoi. stie cineva cu ce program este facut acest clip? http://www.youtube.com/watch?v=DQbv1HS47qs. ma refer cum merg caii aia pe clape etc. nu programe de facut clip din poze. mersi. voturi si fundoi. mersi:D

Răspuns Câştigător
| Trolliţă a răspuns:

Sunt programe speciale, care se cumpara. Nu stiu exact care e. Dar ceva programe de animatie care se fac destuld e greu la inceput? Aceste imagini sunt complicat de facut pentru inceatori. Nu te-a ajutat comentariul meu prea mult. Dar nu vei face rost singura de el. Mai bine te duci la un expert I.P. [calculatoare] si o sa it dea el sfaturi.winking