| Anonim203 a întrebat:

h

Am nevoie de ajutorul vostru :X.

Ieri noapte am visat ca eram intr-o camera cu cea mai buna prietena si alte 2 colege cu care nu ma inteleg deloc bine angry. Apoi apare baiatul pe care il plac si a stst putin in apropiere apoi a venit la mine si mi-a zambit. Apoi nu stiu dc ne-am certat sad ps am mai avut acum cateva nopti un vis in care m-am certat RAU! cu el sad )Apoi(dupa cearta, ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic) nu stiu ce doream sa ii zic si ma ia el d mana, imi zice ca trebuie sa imi zica ceva si ma duce intr-o camera alaturata.Acolo se pune jos si imi spune" eu te plac mult de tot"(in realitate el este cu una doar ca eu am aflat de pe un id care el crede ca este al unei prietene bune si asa era si in vis, si ma tenta sa ii zic"iti place de mine? dar cu X cum ramane? raised eyebrowsdoar ca asa ar fi zis ca d unde stiu, asa ca m-am abtinut )Apoi nu stiu ce tot se mai intampla si in tot acest timp ne mai luam de mana(ori el p mine, ori invers) si il mai imbratisam "pasional" din cand in cand. Apoi m-am sculat si cam atatsad.

Va rog mult sa spuneti (dupa parerea voastra, dupa net etc) ce inseamna

p. s. nu vreau sa imi dati un site cu dictionar d vise, caci m-am uitat si eu si nu m-a ajutat si nici sa nu cred in vise

Multumesc

Rasp cel mai bun >- funda+ inteligent=folositor
>restul-inteligent+ folositor

2 răspunsuri:
| Irina_9076 a răspuns:

Buna Larisa!
Din cate stiu eu, ceea ce visezi este inversul realitatii. De exemplu, daca visezi ca moare cineva, asta inseamna ce i-a "murit moartea". Deci, daca tu ai visat ca te-ai certat cu acel baiat, asta inseamna ca te vei intelege bine cu el.
Sper ca ti-am fost de ajutor!