| ClumsyDeer a întrebat:

Hamsterului meu ii curge sange din ureche si acolo are ceva ca si cum ar fi carne ...help nu stiu ce sa ii fac! Mi-e frica sa nu moara. pls repede

Răspuns Câştigător
| MicutzaaPooh a răspuns:

Sau poate s`a scarpinat si si-a facut rana asa am patit si eu cu porcusoru` meu de guineea.Inmoaie un betisor de urechi in apa oxigenata si da`i pe rana sa-l dezinfectezi :* si daca nu`i tece mergi la doctor cu el :X

3 răspunsuri:
| IsJustMe007 a răspuns:

Pai cred ca are o tumoara. e destul de grav. eu te sfatuiesc sa mergi cu el la medicul veterinar! funda?

| andrutzakiss a răspuns:

Du-l la veterinar deoarece nu se stie ce este... succes si ce iti recomanda medicul sa faci

| Crucified a răspuns:

La veterinar, poate fi o tumoare sad