| TeUrSsCsYtEiUbEsC a întrebat:

help
deci cu 2 luni in urma mi-am spart telefonul...in interiorrolling on the floor. cum s-a intamplat.am jucat handbal si am cazut.pe elstraight face si mi s-a zis ca s-a spart ecranul in interior.deci pe exterior n'are nici o zgarietura(lg ks 360)
Kam cat costa sa'l repare? merita sa'l repare?

Răspuns Câştigător
| cherrybomb a răspuns:

Exact asa am patit si eu. ma jucam handbal si am cazut pe tel carcasa era intacta dar mi s-a spart displeyul. costa cam 200 lei. si am preferat sa imi iau altul ( cidat atatia bani si sunt prietena cu tipul care repara tlf). oricum pana in 2 mil.