| anonim_4396 a întrebat:

Azi dimineaţă mi-am spart ecranul la telefonul meu (KP502 cu touch) în interior straight face. Pur şi simplu l-am scăpat din buzunar. Cât costă să îl repar? Încă mai funcţionează dar se vede cam rău, iar dacă e în garanţie există vreo şansă să mi-l repare pe gratis?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună chiar dacă telefonul este in garantie dar defectul este din vina ta, nu ti l repară nimeni gratis, garantia se anulează dacă defectul l ai provocat tu.

| rody5 a răspuns:

In jur d un mil.

| artedepemarte a răspuns:

Pai costa 120, si eu am avut la fel si atat am dat, dar depinde si de magazin

| 愛日本 a răspuns (pentru artedepemarte):

E la germanos, şi am auzit de la alţii că costa 300 lei straight face

| artedepemarte a răspuns:

Pai eu am avut acelasi telefon si atat m-a costat ca sa stii Raïïsa, si mi l-am spart in acelasi mod