| puffy15 a întrebat:

Ieri a fost ziua unui baiat pe care il place si i-am scris la multi ani pe peretele de la facebook. Si nu mi-a raspuns, nici macar like nu a dat...Asta inseamna ca nu ii pasa de mine sau intr-un fel i-a fost rusine sa dea like si sa zica multumesc?

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Poate pur si simplu nu a avut timp sa raspunda!

| andreyutzha a răspuns:

Buna,nu-ti mai fa probleme. poate baiatul nu a vazut inca mesajul lasat de tine sau poate iti v-a raspunde azi. daca iti da like sau iti spune multumesc prin asta nu dovedeste ca ii pasa de tine.:*

| Irinami21 a răspuns:

Draga mea... daca nu tia raspuns pe facebook,nu inseamna ca nu a vazut sau nu i-a pasat de mesaj. chiar daca ar dori sa te evite,tot a vazut mesajul si cred ca tot a zambit. nici eu sa fiu sincera, cand a fost ziua mea, nu am raspuns la nimeni pe facebook, pentru ca nu am avut chef, eram prea obosita. nici el poate nu a avut chef sa raspunda poate avea treaba si a uitat de mesaj! nu trebuie sa fi panicata din chestia asta! poate o sa-ti raspunda, dar nu pe facebook