| eurovisionfan a întrebat:

Daca o fata imi da like pe Facebook, inseamna ca ii place de mine?

20 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, dacă îţi dă like, e topită după tine şi nu ştie cum să-ţi spună, iar dacă îţi dă share, te vrea de bărbat. Fii pe fază!

| onasis1961 a răspuns:

Mai mult ca sigur! LA cel de al doilea deja te iubeste! Iar la al treilea vrea sigur SEX!

| Wihox a răspuns:

Hai frate, ce intrebari sunt astea?

| Raptorz a răspuns:

Daca iti da "distribuie"inseamna ca te vrea instant?

| Raptorz a răspuns:

Pe unii ii bate inteligenta rau de tot... cu parul!

| Rebe97 a răspuns:

Deci, si - ar da viata pentru tine! Normal ca te iubeste, din toata inima! A da un click tampit pe facebook este un gest de mare iubire! LOL! laughing)

| neutrino a răspuns:

Cu siguranta ca te place, si in curand chiar iti va spune ca te iubeste! Fii barbat!

| HueyFreeman a răspuns:

She wants the D.

| DarkBlood32 a răspuns:

Vai de zilele mele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sau nu. depinde de situatia voastra.

| sayWhaaat a răspuns:

Nu prea.

| g4mma a răspuns:

De fapt, inseamna ca vrea sa faca sex cu tine.

| VampireBlood a răspuns:

Ce treabă are plăcutul cu like-urile? Doamne. laughing

| LordCroft a răspuns:

Prietene ...omoara te pana nu depui oua laughing)))

| PunkieMuff a răspuns:

Dacă mă-ta îţi dă like pe Facebook înseamnă că-i place de tine? laughing

| loveyouidiot a răspuns:

Nu vreau sa fiu rea, dar chiar NU inseamna ca te place. Nu te lasa pacalit de retelele astea de socializare. Sentimentele se traiesc fata in fata.winking

| BrUnEthaThaDeViS a răspuns:

Da. ba chiar te iubeste vrea sa aveti si copii

| megasmecher a răspuns:

Mama ce intrebari rolling on the floor

| georgian24 a răspuns:

Pai daca ar fi asa inseamna ca eu as fi don juan laughing

| Ic3Cr3am a răspuns:

Parca era un regulament la TPU, fara intrebari care nu au raspuns! happy