| Mariiuta a întrebat:

Buna TPU.Ieri am aflat ca la taierea motului am ales pix si caiet. Cine imi poate spune ce semnificatie are?(Scuzati categoria)si voi ce ati ales?

4 răspunsuri:
| DuLcyK a răspuns:

Pix+caiet= inteligent/a! Vei avea o functie care v-a depinde de pix si de caiet de exemplu profesoara!

| SimonaQs a răspuns:

O sa iti placa foarte mult cartea. happy

Pa Pa kiss

| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut,
o sa te faci profesoara, sau o sa-ti placa foarte mult sa citesti
Eu am ales biblia, bani si ciocolata

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Pai din cate stiu asta inseamna, ca o sa iti placa sa citesti si sa scrii, si vei fi o fata/baiat foarte desteapta/t.