| Claudettee a întrebat:

Ieri am plasat o comanda normala la avon cu valoare mai mica de 120 lei. Nu m-am putut ocupa deloc saptamaniile acestea deoarece am avut probleme de sanatate. Stiu ca pentru comenzile cu valoare mai mica de 100 lei se percepe taxa de procesare a comenzii de 8, 5lei. Intreabarea mea este daca aceasta suma de 8, 5 lei o platesc atunci odata cu factura sau o platesc curierului cand imi va aduce coletul.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu am inteles nimic, nu are logica ce spui... exprima-te mai bine

| Sindy02Marty a răspuns:

Nu am inteles nimic, si nimeni nu-ti v-a aspunde! Intreaba pe prietenii tai, dar eu chiar u stiu. Sper ca te-am ajutat. Funda?