| Siracuzia a întrebat:

Ieri mi-am facut un blog despre Bratz.Va rog puteti intra sa imi spuneti ce parere aveti despre el si ce i-ar mai trebui? Daca puteti sa lasati si un comentariu sau sa votati la sondajul de acolo...astept pareri si sfaturi, dau si fundita!
www.lumeabratz.blogspot.com

3 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Extraordinar! love struck love struck imi place foarte mult muzica happy happy

| Raluka98 a răspuns:

E super tare, nu-i mai trebuie nimic

| VisătoareaDePeLună a răspuns:

Superb love struck (ca de obicei) Melodii Bratz love struck am cateva episoade pe CD...love struck imi placeau si acum mai plac putin...happy