| Xonia a întrebat:

Imi aduc aminte ca acum cativa ani erau niste desene care le dadeau in seara de Mos Nicolae.Imi aduc aminte ca tot timpu` cand il asteptam pe Mos Nicolaelaughingvedeam desenele alea la tv.Era un iepure parca(care vorbea)si in seara de Mos Nicolae a ajuns un cadou(din greseala) la el si s-a dus la un prieten sa il ajute sa duca cadoul la un copil.Atat imi amintesc, pentru ca eram mai mica cand ma uitam la desenele alea.Parca erau pe Minimax.

Stie cineva cum se numeste episodul? Si unde il pot vedea?

1 răspuns:
| LittleWolfLover a răspuns:

Xonia, desenul animat se numeste Looni Tunnes si parca era pe Cartoon netwoork sau Fox Kids(tot actualul cartoon netwoork dar cu o denumire mai veche) Pe Boomegang gasesti toate desenele animate. cauta pe site si cine stie... poate vei gasi
Funda!big grin