| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Imi plac foarte mult ochelarii wayfarer, problema e ca la mine in oras nu stiu daca se gasesc, faza buna e ca am vazut mai multa lume, dar nu stiu daca ii are din oras sau nu! Ce sa fac? Sunt disperata dupa acesti ochelari! funda

2 răspunsuri:
| EpicSmile a răspuns:

Aa.stiu. Si eu sunt la fel. Am deja 2 perechi. happy Si la mine in oras sunt multe persoane care ii poarta. Eu zic ca ii gasesti la orice shop care are si ochelari de vanzare. Depinde si ce tipuri de ochelari sunt acolo. Eu am vazut de exemplu si in Leonardo, Carrefour sau altele. Nu cred ca sunt de la Ray-Ban, dar arata exact la fel ca cei de marca doar ca nu au titlul. Decat sa dai pe ei 200 de dolari. happy

| digitalchocolate a răspuns:

Cauta pe net mai mult ca sigur o sa gasesti de cumparat :}