| Fuarkkk a întrebat:

Imi place de o fata. Ea stie lucrul asta. M-a intrebat pe facebook, spunand ca "a auzit ca-mi place de ea". M-a intrebat daca e adevarat, eu raspunzandu-i pozitiv. Reactia ei a fost >":". Nu stiu daca e interesata de mine. Ma puteti ajuta cu cateva sfaturi?

2 răspunsuri:
| Omulinvizibil a răspuns:

Ai ramas la stadiu de „gata: i-am spus ca o plac"?
Ce ai de gand sa faci in continuare?
Nu mai bine o intrebi daca ea simte cv pentru tine?
Intra in vorba cu ea, cere-i detaliile anumitor subiecte, face-ti schimb de melodii, invit-o la plimbare.

| Fuarkkk explică:

Am uitat sa precizez, a spus ca "a auzit ca-mi place de ea", insa doar eu stiu acest lucru, evident.