| SashaS a întrebat:

Imi place de un baiat si el se da la cea mai buna prietena a mea. ce sa fac ca sa nu fiu geloasa si sa nu ma cert cu ea?

Răspuns Câştigător
| Buburuză38 a răspuns:

Vorbește deschis cu prietena ta și luați împreună o decizie. Dacă și ea îl simpatizează pe tipul respectiv, atunci e mai aiurea. Trebuie să țineți cont de faptul că băieții vin și pleacă, în schimb prietenia dintre voi rămâne.
Cu siguranță veți găsi o soluție împreună. Baftă! happy

1 răspuns:
| xxcxxcxx a răspuns:

Spune-i prietenei tale despre aceasta problema. S-ar putea ca ea sa-l respinga si atunci nu va certati. Sau spune-i tipului respectiv! bafta!