| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Imi puteti da descrieri de poze pentru facebook de toate felurile...

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa iti descrie noi pozele de pe faceboook? ai impresia ca suntem mentalisti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Dragoste si sex?

| lacrima15 a răspuns:

Poti sa pui poze amuzante, poze care sa-ti etichetezi prietenii, poti sa-ti modifici poze cu tine si cu prietenii pe photoshop, poti face colaje, poti sa iei diferite amintiri si citate de pe google si sa pui pe poza ta, poze de tristete (cand te desparti de cineva)imagini cu intrebari(intrebi prietenii despre ce fel de persoana esti)! Sunt multe feluri succes draga mea! Funda?

| spookydrums a răspuns:

"Locuinta pentru nevoiasi la mine in vagin".