| MadalinaElena5 a întrebat:

Heei! imi puteti da niste descrieri pentru poze pe facebook, am o pagina si de >asta

3 răspunsuri:
| Cosminutzz22 a răspuns:

Pai pozele de pe facebook ar trebuie sa fie frumoase la care sa le placa prietenilor si alti cei care au facebook sa lase comm(comentariu)si sa dea like(imi place)(poza)... unele mai trebuie sa fie si distractivehappy
Sper ca ti-am fost de foloshappy
Funda?

| fernanda52 a răspuns:

Salut )
1 ) Ochii mari. gurita mica. trasaturi de papushika xD ♥
2 ) Şi n-am timp să mă gândesc a mia oară.Da.Rămâi doar visul unei noptzi de vară: )
3 ) Ea e Ea. N`o compara cu toate zdrenţele din viaţa ta.
4 ) Privirea mea nu taie gheatsa./ da p tine te face bucati : )
5 ) Cine o usuca pe mami de bani! sunt eu pustoaica ei de 15 ani
6 ) ЛЮБИ МЕНЯ ТАКОЙ, КАКАЯ Я ЕСТЬ
7 ) Может я не та о которой ты мечьтал! но я та которою ты никогда не забудешь.

| Geoops a răspuns (pentru fernanda52):

Acestea sunt cele mai bune