| ğözde a întrebat:

Imi puteti da niste site-uri cu diferite mesaje. De exemplu, am vazut una pe facebook, era Guta si jos scria "Asa, tati." :)) Sau ceva in genul imaginii urmatoare http://www.siyahgazete.com/d/gallery/1340_1.jpg.

2 răspunsuri:
| EyeCandy a răspuns:

Http://vecinu.tumblr.com/ aici sunt poze dragute si amuzante.

| ğözde explică (pentru EyeCandy):

Merciii, dar nu ma refeream la poze din alea. Poate ca ai vazut pe facebook acele poze de exemplu, cu Nicolae Guta jos scrie " Asa, tati "..etc, etc.