| LOrelaYBeAtRiCe a întrebat:

TPU,imi puteti da si mie cateva coduri Webkinz, nefolosite?

Răspuns Câştigător
| anreeadeea2012 a răspuns:

bada proasto ce esti nu te mai da mare sau bada date cat vrei dai tu un cont na sti ce uite 8nzffwv2 este de ribbon yorkei dar nu stiu chiar poate e folosit xxxxxxx dar pasta nu til dau sti ce cautama pe mes la adresa andreeamares10@yahoo.com sa til dau ca e de singature

3 răspunsuri:
| ℓσνє a răspuns:

Sa fim seriosi, cine crezi ca iti da tie contul lor?
Adica unora nici lor nu le cumpara parintii, si crezi ca gasesti vreun fraier care sa-ti de-a un cont cu parola CORECTA? Penibil.

| LOrelaYBeAtRiCe explică (pentru ℓσνє):

Draga mea, nu am cerut un cont, ci un COD

| ℓσνє a răspuns (pentru LOrelaYBeAtRiCe):

In fine. Crezi ca gasesti pe cineva? N-a raspuns nimeni.winking