| Gahbryella a întrebat:

imi puteti spune cateva descrieri dragute pentru poza de profil (fb)..sa fie ceva si putin mai nebunesc nu stiu ceva de genul "lumea spune ca esti ceea ce mananci, eu nu imi aduc aminte sa fi mancat o bestie sexi azi de dimineata" intelegeti voihappy. Funda la cele mai bune!

Răspuns Câştigător
| Maravilla a răspuns:

Da cea mai indicate e: Asta sunt eu, sau direct: Eu

Nu inteleg pentru ce va trebuie voua descrieri fantasmagorice pentru orice poza banala... chiar va simtiti mai bine daca primiti mai multe likeuri de la personae pe care nu le cunoasteti? laughing Doamne...

| Gahbryella explică (pentru Maravilla):

Daca ma simt sau nu nu e problema nimanui doar a mea..eu am pus intrebarea pentru cine stie si vrea sa imi raspunda. daca aveam nevoie sa imi atraga cineva atentia ceream asta.laughingda mersi oricum pentru parerea ta care nu prea are legatura cu ce am cerut eulaughing

5 răspunsuri:
| Maravilla a răspuns:

Mai citeste odata si ai sa vezi ca are... Prima oara ti-am raspuns la intrebare. In fine bafta la cat mai multe like-uri...

| Maravilla a răspuns:

Deci draga... unde e funda? Ca vad ca sunt singurul care ti-a raspuns laughing

| Gahbryella explică (pentru Maravilla):

Poftim draga funda daca ti.o doresti atat de multlaughing)..mai zici de like. urile mele...