| kryss99 a întrebat:

imi puteti spune niste filme cu adolescenti care chiar merita vazute gen "The last song", "Another Cinderella Story" sau "Monte Carlo" mersi anticipat kiss FUUNDAAAA

2 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Si eu ma uit la filme de genul acesta si le-am vazut pe cele de mai sus. Iti fac o mica lista din cele pe care le-am vazut si mi-au placut:
What a girl wants
It's a boy girl thing
A cindrella story(e asemanatoare cu another, dar foarte frumoasa)
Raise your voice
From prada to nada(dupa nume pare superficial, dar nu e)
Picture this(foarte amuzant)
Accepted
Princess protection program
Chalet girl
Freaky friday
Mult succes!

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| raluca1601 a răspuns:

Da, iti spun eu... Wild child, Van Wilder(1, 2,3),Trust 2010, No strings attached, Just wright, Jumping the broom, It's a boy girl thing, Friends with benefits, American Pie( 1, 2, 3,4,5,6,7), Abduction, 50.50, Limitless, Moneyball...Astea ti le recomand, chiar sunt filme faine. Comedie, drama, dragoste cate putin din toate si pentru tineri. Vizionare placuta! happy