| Carmy21 a întrebat:

imi puteti spune siteuri pentru. horoscop in afara de acvaria si eastrolog. am cam cautat pe net dar nu prea gasesc. mersi! funda + vot pentru cel mai bun raspuns. Scz ca am pus categoria asta dar nu prea stiam la ce. astept raspuns

Răspuns Câştigător
| Adison a răspuns:

Horoscop Urania - http://www.horoscop-urania.com/

Eu pe site-ul acesta intru si chiar se adevereste ce imi spune in proportie de 80%. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Carmy21 explică:

Mai astept raspunsuri!

| Carmy21 explică:

Site-ul le copiaza de pe acvaria si am spus ca il stiu. Dar oricum, mersi!