| agirll a întrebat:

Buna TPU imi spuneti si mie niste jocuri pentru pagina de facebook? cele mai multe fundahappy

2 răspunsuri:
| ellenuk a răspuns:

Mall world, fashion desinger, farm ville, city ville, sims social, barn buddy, diamond dash, bubble safari, mahjong trails, coco girl, magic land... doar pe astea le stiu! toate se pot juca pe facebook! funda?

| dianaturcanu a răspuns:

Jocuri cu elimina (vedeta, haine etc.) sau ghiceste melodia, filmul, actorul. joaca spanzuratoarea, rima, continua statusul. adevar sau provocare etc happy