| Iuliana2018 a întrebat:

Buna TPU imi spuneti va rog cum imi descarc si instalez nero?

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Ultima versiune aparuta e clar cea mai buna. Intra pe site-ul lor si downloadeaza ultima versiune.

31 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Dai nero download pe google si asa rezolvi totul. Bafta!

| Iuliana2018 explică (pentru Elvina):

Ok dar sunt mai multe versiuni cere e cea mai buna?

| Elvina a răspuns (pentru Iuliana2018):

Ultima versiune aparuta e clar cea mai buna. Intra pe site-ul lor si downloadeaza ultima versiune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum chiar am ramas fara felicitari rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iuliana2018):

Te intrebasem dincolo "Stai asa, ca te iau la rand si pe tine. Si ce ar fi "normal" sa raspunda cineva acolo? Mmm? Ca e desteapta de da pe afara si a ales bine barbatul cu care sa intemeieze o familie? Un ratat care bea de nu mai stie de el si isi mai si insulta sotia? Femeia care ii mai duce si copilul in burta. Ce ar fi normal sa ii zica cineva? De tot ai impresia ca am fost nesimtit cu ea."

| Iuliana2018 explică (pentru anonim_4396):

Vazusem, dar incercam sa scriu cu diacritice si dura

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iuliana2018):

Sa o incurajez pana naste. Si? Ce se schimba dupa ce nastea? Devenea ala domn deodata? Raspunzi cand poti. Vad ca ai scris ca iti moare bateria.

| Iuliana2018 explică (pentru anonim_4396):

Măcar nu dai palpitații femeii. vrei să nască înainte de termen?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iuliana2018):

Din fericire problemele altora nu sunt si ale mele. Nu are de ce sa imi pese. Si de ce sa ii provoc asa ceva? DOar ca adevarul doare. Nu a fost in stare sa aleaga un barbat calumea cu care sa faca si ea o casa.

| AlexSalling a răspuns (pentru Iuliana2018):

Voi tot vorbind ati ramas. Azi faci 6 ani aici. La multi ani Iuliana!

| Iuliana2018 explică (pentru anonim_4396):

Te-as strangeee de gaaaaat (metaforic vorbind). tu chiar esti de parere ca daca tipul era asa de la inceput mai erau impreuna si mai faceau si un copil?

| Iuliana2018 explică (pentru AlexSalling):

laughing woow, multumesc! ♡

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iuliana2018):

Omu nu devine cretin peste noapte. Nu e ca s-a sculat in ziua aia cu fata la cearceaf si si-a pus in minte sa devina pe zi un betiv cretin si nesimtit. Intelegi tu? Hai ca nu mai ai 15 ani...

| AlexSalling a răspuns (pentru Iuliana2018):

N-ai de ce. Stii, cand i-ai scris acum vreo 3 minute lui Endoryuss "Te-as strangeee de gaaaaat" am crezut ca era pentru mine.

| Iuliana2018 explică (pentru anonim_4396):

Nu inteleg de ce o subestimezi pe femeie. Ea chiar este o victima. Uneori traiesti cu un om 20 ani si nu il cunosti...
Plus ca, unii joaca foarte bine teatru.

| Iuliana2018 explică (pentru AlexSalling):

Nuu, nu sunt un om violent, cu atat mai mult cand e vorba de oameni care nu au facut nimic

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iuliana2018):

Fac asta pentru ca ea ar trebui sa stie mai bine. E femeie. Femeile se pricep mai bine cand vine vorba de a citi un caracter ( bine, de fapt nu e adevarat deloc avand in vedere cate stau cu jegosi si tot au impresia ca ii vor schimba. Paradoxul feminin de cand lumea si pamantul). Si eu nu cred ca faci copil cu cine apuci..Nu stiu. Sunt multe de vorbin despre situatia ei dar clar are si ea o parte mare din vina.

| Iuliana2018 explică (pentru anonim_4396):

Cu ultimii 5% iți spun ca nu cred ca am terminat discutia aceasta, si sunt de parere ca ar trebui sa o facem, candva

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iuliana2018):

Ok. Nu te uit laughing

| Iuliana2018 explică (pentru AlexSalling):

Măăi, facem spam la postarea fetei rolling on the floor

| AlexSalling a răspuns (pentru Iuliana2018):

Si eu am mai facut spam la unele postari, dar nu vad gluma. Stii care-i cel mai tare in vorba user de aici?

| Iuliana2018 explică (pentru AlexSalling):

Care?

| AlexSalling a răspuns (pentru Iuliana2018):

Citeste locatia si raspunsurile lu' asta (nu-s doar 9, ci 460).
https://www.tpu.ro/utilizator/achtdz

| Iuliana2018 explică (pentru AlexSalling):

Hm, să înțeleg că o să mă dea pe spate? Ia să vedem happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iuliana2018):

Asta eu nu stie. Tu trebuie vazut, verificat si dat verdict.

| Iuliana2018 explică (pentru anonim_4396):

Vai, noroc să stăteam pe scaun, că de nu sincer picam: „le fac pe ele să vină în genunchi la mine" -_-

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iuliana2018):

Eu ce-ti zic. E mortal.

| Iuliana2018 explică:

Mi-au șters întrebarea de aseară rolling on the floor)

| AlexSalling a răspuns (pentru Iuliana2018):

Care dintre? Poate am memorat-o.

| Iuliana2018 explică (pentru AlexSalling):

Cea cu rezumatele laughing