| Frumusika24 a întrebat:

Mi-am dezinstalat wordul, am luat altul de pe net si cand vreau sa dau pe el sa-l instalez mi-l decshide cu wordpad si nu merge, iar daca descarc nero tot la fel, nu stiu cu ce program sa deschid va rog ajutati-ma si spuneti-mi cu ce programe sa deschid. Multumesc :XX:X funda love struck

1 răspuns:
| ExpoLOGO a răspuns:

Fa click dreapta pe programul descarcat (word sau ce ai tu acolo) apot click pe "open with..." se deschide o fereastra mai mica, unde ai o lista de programe, in partea de jos ai o casuta care zice " remember my options in the future" sau ceva de genu. debifeaza acea optiune, click apply, apoi incearca sa il deschizi cu dublu click, sau click dreapta si open/run.

Sper sa functioneaza, merci de funditawinking