| OwlEyes a întrebat:

Imi trebuie o fisa de lectura la D-l Goe care sa contina titlu, autor, continut si personaje ca aceasta http://www.mystik.ro/2010/09/29/fisa-de-lectura-amintiri -din-copilarie/
As face-o chiar eu dar nu prea ma descurc la continut
Dau funda la cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Pai du-te pe net dai rezumat goe selectesi dai peist in word pe o foaie si asta e in fisavrespectiva e rezumtul la amintiri din., asa si aici e vb de rezumat sa faci rezumat gasesti pe net

| lilboutique a răspuns:

Nu prea te descurci la continut tocmai pentru ca nu incerci si apelezi la altii. Daca nu ai incercat, normal ca nu te descurciwinking