| anonim_4396 a întrebat:

In 2 saptamani e cununia surorii mele si nu stiu cum sa ma imbrac. Eu nu suport costumul de aia vreau sa imi iau o pereche de blugi negri cu o camasa albastra putin sport cu modele si o pereche de pantofi fara siret. Ce spuneti? Daca nu e ok, alte pareri va rog. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Lands0fMancunia a răspuns:

Inteleg ca nu suporti costumul, dar te poate face sa arati elegant, stilat, etc. Gandeste-te ca e doar o zi, nu mori. Ca sa nu zici ca sunt baiat rau, poti purta o pereche de blugi negri (fara gauri sau rosaturi) si o camasa alba sau albastra cu pantofi negri. Nu lua ceva "sport", se va uita lumea urat la tine.

1 răspuns:
| Andreea_Cazacu_1990 a răspuns:

Pai daca nu iti place sa te îmbraci in costum eu zic ca e ok niste pantaloni si o cămasa dar ar fi foarte bine daca ar fi o cămasa alba si niste pantofi. Sper ca te-am ajutat