| andrey_8401 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum sa ma imbrac la scoala. m-am saturat de blugi negri cu camasa, vesta. vreau sa imi spuneti ce blugi pot purta cu ce camasa?

2 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

Poate ai uniforma nu? de ce nu iti iei o camasuta mai lunga si o porti cu niste colanti.sau pantaloni de alt material mai eleganti. sau blugi deschisi la culoare, sky` cu alte feluri de camasute colorate.nu se mai poarta sa itia sortezi tot ce ai pe tine. pune culori vii. albastru, verde rosu.

| geoneo9 a răspuns:

Pai ia-ti o pereche de blugi mai deschisi la culoare nu neaparat negrii, poti purta un pulover frumos sau o camasa slim, ori din aceea in carouri. Dar sa ai si o incaltaminte frumoasa.