| coxx a întrebat:

TPU, in curand voi merge in moldova pentru 3 zile. cu sc
si nu stiu ce sa imi pun cu mine de mancare
ceva sa nu se strice laughing
ma puteti ajuta voi. va dau funda

5 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Ce manacre iti place tie dar nu piure sau ciorba rolling on the floor poti sa-ti faci cate va senviciuri la pachet pentru ca iti vor tine de faomehappy si apropo Al3x este un pic cam nesimtit cu aceste cuvinte pe care le folosesti poti deveni suspendat daca nu sti sa raspunzi ci faci mistouri numai raspunde si iesi de pe acest site daca nu sti sa le raspunzi oamenilor concert ci faci mistouri gandeste cand vei avea tu nevoie de ceva si vei pune aici intrebarea nu-ti va raspunde nimeni cum tu le raspunzi unora cu cuvintele astea

| coxx explică:

Ms. da bineinteles ca acolo voi manca. dar sa am pe drum pentru prima zi o mica gustarica laughing

| Al3x_3632 a răspuns:

Mamaaa oamenii astia nu mai sunt sanatosi... uitete si u ce intrebari pun pe TPU! de unde p.m sa stiu eu? intreab-o pe mata

| Baton a răspuns:

Deci sfatul meu e sa iti pui de mancare numai pentru ziua in care esti pe drum iar atunci iti pozi lua ceva salam uscat, fructe si legume pentru ca in moldova nu e chiar atata saracie si foamete incat sa nu iti permiti sa mergi la un restaurant sa mananci sau sa iti cumperi de acolo ceva de mancare.
sa iei de mancare de acasa pentru 3 zile nu stiu.de stricat depinde ce iei dar vor mirosi toate dupa 2 zile de stat in caldura.
distractie placuta happy

| me1999 a răspuns:

Snitel,si un baton fitness, daca mai vrei ceva poti sa iti iei fructe[da nu cirese -capsuni ca poate calca cineva pe geanta sau plasa unde le tii si ti le fac terci big grin]fundita? plzbig grin