| Love0and0Smile a întrebat:

Buna TPU:* in filmul " the lake house" (casa de langa lac) cu sandra bullock nu inteleg dc a construi casa acolo. ma ajuta cineva? funda:*

2 răspunsuri:
| Andreea_Ureche_1999 a răspuns:

Ştiu.ca răspund can târziu dar casa fusese construită Dr tatăl lui Alex pentru femeia iubită Dar care l-a părăsit

| DaKlazz a răspuns:

E o intrebare care nu prea isi are rostul.dar am sa incerc sa iti explic in 2-3 cuvinte.Peisaj Frumos si asa a vrut Regizorul/Scenaristul au crezut ca o sa para mai interesant.