| SimonaSymo a întrebat:

In vacanta ma duc la bunici si nu stiu ce jocuri de iarna sa jucam. ma ajutati voi? dau funda+vot la cele mai multe

3 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Va puteti da cu sania! daca buncii tai locuiesc la munte dati-va cu schiurile, tavaliti-va prin zapada. faceti un om de zapada big grin sau bateti-va cu bulgarii de zapda... sau faceti concursuri gen cine face cei mai PUTINI bulgari de zapada frumosi va primi o mozol. etc
Succes!

| SimonaSymo explică:

Dede1 nu trebuie sa ma joc neaparat dar seara, intotdeauna noi iesim afara si jucam ceva. iar MissOnisca cum sa fac toate astea daca nu ninge cryingcrying crying? Ms oricum pentru ajutor

| Dede1 a răspuns:

Trebuie sa te joci neaparat?