| anonima17 a întrebat:

Mie imi place mult de un baiat si o prietena i-a spus ( eu i-am zis sa ii zica) si el se comporta altfel de atunci problema este ca el sta la 500 de km de mine. ne intalnim doar in vacante la bunici si eu am plecat de acolo si ma simt groaznic ca nu i-am spus ca imi place de el chiar daca stie si si lui ii place de mine. si cand eram mai mici lui ii placea de mine si mie de el 3 ani la rand dar anul trecut nu a mai fost asa. si cand eram mai mici el voia sa ma pupe pe gura tot timpul si eu nu il lasam si acum eu vreau dar nu stiu ce sa fac pentru ca ma mai intalnesc cu el doar la iarna in vacanta. si vreau sa ii spun cumva ca il plac si vreau sa stiu daca el ma place ca pana la iarna mai e mult. sper ca nu vam plictisit ajutati-ma va rog

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doamne. Deci, n-am inteles nimic! MAi sus ai zis ca o prietena i-a spus, dupa ai zis ca vrei sa-i zici. Pai daca deja stie, de ce sa-i mai spui odata?

| anonima17 explică:

Stie dar nu de la mine si el crede ca eu nu stiu ca el stie ca imi place de el