| Tomitza_1431 a întrebat:

Buna TPU...In vara aceasta o sa ma duc in italia o luna langa milano la 15 km ce as putea sa vizitez in tot acest timp am 15 ani si as dori ceva tare(*nu muzee). Funda pentru. cele mai multe variante!

1 răspuns:
| rater1994 a răspuns:

Tot ce este peacolo daca tot stai peacolo si nu ai ce face cautati un prieten si mergeti in plimbare si cautati locuri pe unde sa vizitati daca tot n-ai ce facewinkingEu asa as face. Merg in Italia la bibione si data trecuta am fost adica anul trecut a fost foarte frumos si ma mai duc am vizitat toate statiuniilewinking