| Francesca17 a întrebat:

TPU happy!
Incepe Scoala si nu stiu in ce sa ma imbrac in prima zi de scoala!
Vreau sa arat superb love struck!
Va rog frumos raspundeti la aceasta intrebare chiar daca nu sunteti siguri, raspunsuri banale, incerc orice kiss!
Multumesc Anticipat!
Fundaa love struck!

4 răspunsuri:
| LoveAgain a răspuns:

Imbracate cum iti place si cum te simti tu cel mai bine ca daca ai sa te-mbraci cum iti vine tie in cap atunci ai sa fii cea mai atragatoare, draguta si apreciata din cei din jurwinking tongue

| Helper004 a răspuns:

Buna:* Eu trec pe a 5a si ma imbrac ceva de genul:

http://www.google.ro/......tp?/imgres
(pe albastru)

http://www.google.ro/......tp?/imgres

o bluza mai colorata (inca nu m-am decis:)) )
si accesorii:
-multe bratari colorate:X
-lantic colorat:X

| Laura1995 a răspuns:

Ai putea sa iti iei o rochita nu foarte decoltata si scurta cu o geanta frumoasa si niste pantofi cu un toc potrivithappy

| IoanaKincaid a răspuns:

Eu m-as vedea in prima zi de scoala cu niste pantaloni pana, un tricou lung (nici prea larg dar nici stramt), un lant lung, un sacou si tenesi sau balerini.Sa arati totusi bine, dar nu de ca si cum te pregatesti de un party.