| hatzul a întrebat:

O intrebare pentru fete: " Va plac băieții scunzi? "

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

As prefera sa fie macar de o inaltime cu mine sau un pic mai inalt laughing

| oglindasultanului a răspuns:

N-am problema cu cei de inaltimea mea, dar daca face figuri si joaca fake, atunci nu e din cauza inaltimii si nu-s eu cea rasista.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Raspunsul recunoscut de toate: NU
raspunsul real, in viata reala: "depinde cati bani are" big grin

| ancuta286 a răspuns:

Mie personal nu. Adica el poate fi pitic, dar sa fie mai inalt ca mine. Nu mai mic ca mine. Sunt pitica si mereu o sa imi doresc un baiat mai intalt ca mine

| AndreeaDeea210 a răspuns:

Nu