| ʅαɾყʂα a întrebat:

Buna tpu...Intrebare pentru baieti "Ce fel de fete v-a plac cele timide sau mai putin timide si ce va intereseaza mai mult la o fata?"

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Mai timide putin si cu suflet bun daca intelegi ce vreau sa zic.
Sa te poti baza pe ea adica sa inspire incredere si sa treaca cu vederea certurile din relatie sa nu puna tot la suflet.

| MioaraParalescu a răspuns:

Pai nici sa fie foarte timide ca asa nu ajungi nicaieri cu ea.Dar apreciez o fata cu bun simt.