| ιυвιтα a întrebat:

Intrebare pentru fete
Am parul lung,saten deschis si drept, foarte drept!
Cum sa mi-l aranjez, am incercat 1001 de coafuri dar m-am plictisit...tot coc,coada,coada impletita.
As vrea sa-l fac cret, ar fi o greseala?
Dati-mi sfaturi, cum sa-l mai fac?!?!?!

3 răspunsuri:
| DamiPapucii a răspuns:

Pai poti sa il faci cu placa dar placa respectiva trebuie sa aiba macar 235 grade ca sa tina cat de cat ondulat.Sau cel mai simplu si fara sa faci efort e sa iti pui parul pe bigudiuri.Le pui seara si dimineata parul va fi ff cret.
Funda

| Elvina a răspuns:

Daca vrei sa inveti coafuri noi, uita-te pe youtube sunt tot felul de tutoriale. Incearca si cret sa vezi cum iti sta. Bafta!

| LuluSiix a răspuns:

Heii.
Pai daca ai parul lung, dupa parerea mea ti-ar sta bine cret cu el.Sau ai putea incerca bucle...
Eu de obicei asa mi-l fac.happy, sau ti l-ai putea crepona...