| Elly12 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac singura o coada impletita gen spic? Am incercat de mai multe ori si nu reusesc! Mentionez ca am parul saten si des lung pana aproape de sani!
Daca se poate as dori site. uri care sa arate cum se face sau alte genuri de coafuri pentru genul meu de par!

3 răspunsuri:
| Miuriel a răspuns:

Singura nu poti... Roag-o pe mama ta sau pe o prietena. Poftim un video... http://www.unica.ro/......5312.html.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| ands a răspuns:

Nu stiu daca reusesti sa il impletesti singura, poate daca ai mai mult de doua maini:pe...