| Bubbchac a întrebat:

Intrebare pentru fete. Cum ar trebui sa imi fac unghiile? De un verde pal, galben fosforescent, sau albastru spre verde?

Răspuns Câştigător
| browneyes99 a răspuns:

Buna! Cand spui albastru spre verde te referi la turcoaz nu? Mie imi place fffff mult trucoaz, dar din cate am citit din intrebarile tale, cred ca ar fi mai bine sa incerci galben fosforescent! E super tare!

Funda?:X

7 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Albastru

| Hirako a răspuns:

De ce e pentru fete? Conteaza doar parerea fetelor pentru ca esti lesbiana? Nu e normal sa te intereseze parerea baietilor despre tine? Verde pal.

| Francesca17 a răspuns:

Albastru spre verde este cel mai popular! Te sfatuiesc ca pe acela sa il faci draga mea! Pe al doilea loc la moda ar fi un galbenul fosforescent, Iar pe al treilea loc ar fi verdele pal ma bucur ca te-am ajutat bafta! Te pup mlt! Fundita?

| Bubbchac explică:

Nu... am zis intrebare pentru fete, credeam ca ele se pricep mai bine. tongue

| AndraAlexaLove a răspuns:

Eu as alege galbenul fosfoerescent:X Imi place muult!
PwP:X

| Jennny a răspuns:

Ori verde palday dreaming, ori albastru spre verde=p~`
depinde si de tine in orice cazhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Dacă vrei să faci o compoziţie interesantă cu hainele şi încălţămintea sau cu accesoriile, trebuie să asortezi culoarea unghiilor şi a rujului la acestea. Verde pal şi albastru spre verde sunt culori reci, le combini cu haine de culori calde-oranj, roşu, cărămiziu. Invers, galben fosforescent e culoare caldă, combini cu albastru, verde, mov, lavandă, negru.
Eu însă aş prefera culori din gama roşu-roz, dar mă rog, gusturile diferă.
Dacă vrei o ocupaţie plăcută pentru timpul liber, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/ sau pe http://9abordare.blogspot.com/