| OnlyTheScript a întrebat:

intrebare pentru fete: de 6 zile imi curge un lichid alb-galbui si ieri odata cu licidul acela mi-a curs si foarte foarte foarte foarte foarte putin sange, am crezut ca mi-a venit ciclul si mi-am pus tampon si vata, dar de ieri pana azi nu a mai curs absolut nimic.ce sa fie oare? ( mi-a intarziat menstruatia foarte foarte mult)

2 răspunsuri:
| IryLoveShadow a răspuns:

Pia asta ar fi un semn ca se apropie menstruatia. Stiu cum e ca si eu am patit. Sau poate fi ceva infectie usoara. Eu zic sa mergi la un medic ginecolog. Mai ales daca ti-ai inceput viata sexuala, pot fi probleme si de acolo. de exemplu neprotejarea. sper ca te-am ajutat happy

| GothMusic a răspuns:

De ce ai scrie asa ceva aici?laughing