| EoORIGINAL_9331 a întrebat:

Buna TPU intrebarea mea este de ce nu imi merge Prince of Persia - The Two Thrones? Il instalez tot am de 2 ori cerintele dar cand ii dau sa intru imi apare aia care se incarca si dupa nu se mai intampla nimic, nici calculatorul nu lucreaza deloc cand ii dau sa intru! Dau funda pentru cine ma poate ajuta!

Răspuns Câştigător
| lorac_8503 a răspuns:

Tinere dar ai instalat de pe un cd pirat?
sau cumparat in strainatate?
pentru ca de ex si eu am cumparat in elvetiaWordcraft si in Romania degeaba il instalez ca nu merge. O alta cauza banuiesc ca ar putea fi, ca nu ai complectat corect datele care sunt inscrise pe cd de instalare. o alta cauza cred ca ar putea fii faptul ca unele jocuri, i-ti cer sa te loghezi pe site-ul producatorului de joc...
daca nu te-a ajutat spune-mi si voi incerca sa-ti mai dau citeva sugestii.
cu stima
Carol

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Incearca cu alt crack s-au daca nu instaleza alt direct x+update draivar la paca video!

Răspuns utilizator avertizat