| DiannaMaria14 a întrebat:

Joc elastic cu prietenele mele si vrem sa stim ce stiti voi la elastic.De exemplu, cum se face cafeneaua, bombele sau orice altceva.Asteptam orice explicatie. Dau funda la cel mai bun raspuns, iar la celelalte vot folositor si inteligent.

Multumesc.

1 răspuns:
| bya2010 a răspuns:

Cafeneaua:cu amandoua picioarele intri in elastic prin saritura astfel incat sa atinci cu picioarele partea din fata a elasticului, apoi sari o data ca la doi brazi, apoi bagi ambele picioare in elastic ca la mickey mouse si sari cu amandoua picioarele afara din elastic tot la fel ca la mickey mouse

fundita?:*:*:*