| PinkSky a întrebat:

joc IMVU si am o intrebare.CUm pot face credite cu Walk Off? Sau stiti vreun hack care merge in Romania? Sau un site cu vip gratis? Orice raspuns este folositor.Multumesc frumos.[Funda]

Răspuns Câştigător
| DODO2111111 a răspuns:

Pentru walk off trebuie sa dai mesaje dupa telefon...si la noi in tara nu prea gasesti hack-uri care merg doar daca cumpei..si am sa ti spun ceva! nu descarca dupa net! au virusi..credema am jucat si eu imvu si descarcam tot ce era posibil dar de fapt imi virusam pc.