| alexandraplay a întrebat:

L-am visat 2 zile la rand pe Adam Hicks si adevarul e ca imi place de el aseara l-am visat, ca eram prieteni buni. Aveam o melodie pe care o canta el nu este in the summer time era altfel dar nu cred ca exista in viata reala, cand m-am trezit nu aveam melodia in telefon.eu si cu un baiat l-am intrebat daca vrea sa imi cante ceva hip-hop dar nu a vrut ii era rusine ce inseamna? sper sa imi raspundeti cat mai repede pa`pa fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te-ai uitat la un episod din serial cu el si ti-a ramas in subconstient. Apoi ti-ai dat seama ca il placi:asta inseamna.
Eu odata l-am visat pe Justin B. (desi nu l-am ascultat niciodata).