| ℓαdу a întrebat:

La 18 ani vreau sa-mi schimb numele, deoarece il urasc pe acesta... Puteti sa ma ajutati? Sa-mi spuneti niste nume foarte frumoasesad? MUltumesc cel mai bun rasp FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| カルメン a răspuns:

Uite,aici ai o lista cu nume de fata din care iti poti alege:
http://www.qbebe.ro/utile/nume_copii/fete

| ℓαdу explică (pentru カルメン):

Foarte frumoase numele mersii mult!

| カルメン a răspuns (pentru ℓαdу):

Cu placerehappy

19 răspunsuri:
| dyav0litza a răspuns:

Diana denisa bianca maria raluca oana ioana mara larisa clarisa vanesa melinda carina cosmina cristiana cristal sorina maia mara laura demia moni tania soraia claudia

| Numero1 a răspuns:

De ce spui ca numele tau este urat, doamne fereste ...la 18 ani eu credeam ca te vei maturiza dar gandesti foarte rau, Eu cunosc sincer o multime de fete cu numele Andreea, am vreo 2 verisoare cu numele Mihaela,multe fete ar vrea aceste nume,gandeste-te ca pe altele le cheama Tantica,Gigica,Gabi(nume de baiat), Miorita, atea da nume urate(bine nici astea nu sunt urate, avand in vedere ca fiecare nume este frumos dar in comparatie cu numele tau, da sunt urate). Sper sa te razgandesti avand in vedere ce ti-am spus, esti singura caruia nu-i place numele Andreea(sau Mihaela), cel putin prima prima pe care am vazut-o eu.

| ℓαdу explică (pentru Numero1):

Aii dreptate.:-s...sad

| Numero1 a răspuns (pentru ℓαdу):

Ma bucur ca ti-ai dat seama si te-ai razgandit!

| ZiZan a răspuns:

Alexandra,Cristina,Irina!:*

| elenusa12 a răspuns:

Pai ce nume ai acum?

| ℓαdу explică (pentru elenusa12):

Andreea-Mihaela:-& doamnee il urascsad

| Pozitivca a răspuns:

Andreea,Madalina,Carolina,Mirela acestea suna frumos paremisi.Dar mie al tau imi place este frumos ceva original si nu ca la toti mie al meu tot nu-mi placea intr-o vreme baietii ma numeau baba Irina xD nu fii atit de categorica, mai bine incearca sa te dezmierzi nu este neaparat sa zici tot numele in intregine de exemplu Andreea, sau Mihaela.

| Emily04 a răspuns:

Cum te numesti? Eu consider ca toate numele sut frumoase nu e nevoie sa ti-l schimbi happy

| ℓαdу explică (pentru Emily04):

Desigur toate sunt dar eu pe al meu il urasc si de asta v-am cerut ajutorul cu niste nume mai frumoasesad
Andreea-Mihaela.crying[ma cheama.sad]

| Emily04 a răspuns (pentru ℓαdу):

Este frumos numele! Dar daca tu chiar vrei sa il schimbi uite aici cateva: Roxana, Alexandra, Irina, Estera, Iustina, Sara, Lena, Anastasia, Maria, Rebeca... Sper ca iti place macar unul >big grin

| Iubiiitzica a răspuns:

Jessika, Maria, Aurora, Antonela, Marisela, Monica, Vera. [ Numele tau e frumos, mai ales Andreea big hug ]

| ℓαdу explică (pentru Iubiiitzica):

Merciiii mooolth dar miie nu`mi preea place:-s

| AdrianaValentina a răspuns:

Mie`mi place mult numele Alison.

| LOVEaSMILE a răspuns:

Nume sau prenume? Unii le confunda.

| ogarunebuna a răspuns:

Cum te cheama orice nume ai avea nu trebuie' sa il schimbi eu am cel mai groaznic nume(Georgiana)dar si o porecla pe masura(georgy)asa ca stai cuminte si puneti o porecla tare si totul va fi ok

| ℓαdу explică (pentru ogarunebuna):

Am multe porecle:-s[ dede, deeduu, dedeutza, deutza, deea, zuzulyna:-s[asta nu e legata de nume... si mai multe:-s]