| Fragolita a întrebat:

:* La balul bobocilor numa clasele de a 9a participa? Nu pot veni si alti elevi de a 10 a de exemplu? big grin

Răspuns Câştigător
| Adryan657 a răspuns:

Decat bobocii
de aceea se numeste balul bobocilor
in schimb ca public pot asista toti elevii unui liceu sau din afara luibig grin funda!

3 răspunsuri:
| Airplane a răspuns:

La Balul Bobocilor PARTICIPA bobocii, adica clasele de a 9-a! Dar pot veni sa vada elevi din toata scoala big grin

| IonutPutinica a răspuns:

Nu pot veni e balul bobocilor laughing daca e sa vina trebuie sa platesca cat platesc toti, asa vinde toata lumea cu cine vrea si se face acolo...

| onusha a răspuns:

Ba da poate veni oricine daca plateste biletul de intrare care costa 20, 25 lei depinde de liceu big grin sper ca te-am ajutat funda?batting eyelashes