| CrazyGirl18 a întrebat:

Buna TPU.La ce olipiada ziceti sa ma duc:Romana sau Mate?big grin

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Depinde si care iti place tie mai mult, la cate te pricepi, in cazul in care te pricepi si la romana si la matematica eu spun sa mergi la romana, am auzit ca olimpiada de anul acesta la matematica va fi ff grea happy succes. si sper ca te-am ajutat cu ceva :* funda?

| CrazyGirl18 explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Da ne-a spus profa.cred ca o sa merg la romana:d

4 răspunsuri:
| Popcorncubranza a răspuns:

La portugheza.

| Chris_Alex_1994 a răspuns:

Eu zic matematica e mult mai ok si e de logica nu doar de invatat depinde si ce vrei sa faci in continuare pe ce te axezi la facultatehappy matematica sau romana

| daniel12345 a răspuns:

Mate. e adevarat si ce a zis alex chris, dar mai mult pentru ca (dupa cate ati auzit voi) va fi foarte grea. asta ar trebui sa fie motivul principal. cine nu se duce la o olimpiada pentru ca e grea?
adica doar nu te astepti sa iei medalie/premiu sau ce se mai da, la o olimpiada "usoara"