| ALY121998 a întrebat:

Buna TPU.La ora de dirigentie domnul diriginte nea spus ca in fiecare ora o echipa sa vorbeasca despre ceva.Despre ce credeti ca as putea spune?
P. S.:Nu despre materilaughing

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Sau ai putea alege un subiect mai delicat, de exemplu despre copii strazii, sau cei din casele de copii, despre copii batuti de parinti, te documentezi unde pot sa se adreseze si ce ar putea sa faca pentru a evita violenta in familie, pentru ca din ce in ce mai des se aude despre asta!
Sau despre mediu, despre cum trebuie protejat!
despre protejarea animalelor!

2 răspunsuri:
| amyyk a răspuns:

Pai ai putea vorbi despre muzica ce muzica iti place tie si de ce sau despre nu stiu alege ceva un monument local sau despre istoria orasului

| Selene1 a răspuns:

Extraterestri si sunetele misterioase din cer, care au aparut de cand a inceput anul.winking