| VuLpiiii a întrebat:

La scoala mi-a dat sa fac un proiect in Power Point 2010.Chestia e ca eu am din 2003.Intrebarea este:as putea sa fac proiectu in 2003 iar la scoala sa poata sa'mi citeasca in 2010? scuzati categoria x_x dau Fundaa

Răspuns Câştigător
| DinGri77 a răspuns:

Da, merge.

3 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Da,pentru ca power pointul pe care il ai iti salveaza prezentarile intr-un format recunoscut de de power point 2010.

| HisGirl a răspuns:

Da,dar depinde ce windows este!

| denidenitare a răspuns:

Sigur nu prea iti recomand ca na nu este chiar bun dar fa cum crezi funda te rog