| SpigiBb a întrebat:

legat de craciun, as vrea sa ii fac un cador prietenei mele dar nu prea am idee ce anume pot sa zic ca la fazele astea sunt total pe langa.stau cu ea de 1 an ea are 16 ani e fata normala sa zic asa ce credeti ca ar fi frumos? si nu cadouri scumpee gen inele de aur coliere etc, ceva frumos dar in acelasi timp simbolic! va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| asclepius a răspuns:

Pai ai putea sa i iei un inel dar nu de aur pentru ca nici nu are rost poti sa iei 2 la fel sa le purtati amandoi sau daca vrei sa fie ceva de neuitat ai putea sa petreceti o noapte impreuna dar fara somn desigur laughing va uitati la niste filme bune ascultati niste muzica faceti un dans ( crede -ma faza cu dansu merge de fiecare data ) poate gatiti ceva ( stiu ca suna ciudat dar incearca eu am incercat si a fost super tare tongue) apoi dimineata cand ar trebui sa bagati putin somn las-o sa adoarma si tu du-te fa curatenie si pregateste micul-dejun crede-ma daca iti iese asta a doua a ai castigat o pentru mult timp aveti si 16 ani deci nu cred ca ar fi o problemabig grin

2 răspunsuri:
| CrazyPittica a răspuns:

Ai putea sa-i iei ceva personalizat:Un ceas cu poza voastra, ocutie de bijuteri, un parfum, o rama foto, un colier format din 2 jumatati, 1 pentru ea, 1 pentru tine.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Daruieste-i o poza cu voi di intr-o rma deosebita, un parfum fin, eventual prefertaul ei si o cutie de bomboane de ciocolata. sarbatori ferciite si pline de iubire!